pobierowo domki

Pobierowo


Pobierowo - miasto słońcaPobierowo - mała miejscowość w Gminie Rewal, idealna na wypoczynek. Szczególnie uwielbiana przez rodziny przyjeżdżające z dziećmi i osoby ceniące aktywny odpoczynek. Bliskość Bałtyku i ogrom atrakcji sprawiają, że będzie można przeżyć tutaj wczasy, które zapadną w pamięć na długo. Choć wakacje nad Bałtykiem kojarzą się nam przeważnie z relaksem na piasku w towarzystwie gorącego słońca, to będąc tutaj na odpoczynku, można naprawdę świetnie spędzać czas.


Co warto zobaczyć w Pobierowie oraz w okolicy?W Pobierowie atrakcje turystyczne znajdziecie praktycznie na każdym kroku. Tu nikt nie może się nudzić. Zadowoleni będą fani wylegiwania się na plaży i ludzie, którzy wolą bardziej aktywne spędzanie urlopu. Czeka na nich wiele różnych tras rowerowych, lub spacerowych. Plażę w Pobierowie bez wątpienia zalicza się do jednej z najpopularniejszych atrakcji tej miejscowości. Jest czysta, piaszczysta i posiada w sezonie letnim strzeżone kąpielisko, co z pewnością ucieszy rodziców z dziećmi. Można się wybrać na zwiedzanie okolicznych miasteczek tj.: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, oraz Trzęsacz. Gdy będziesz w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, zwiedzić Rewal i obejrzeć ruiny kościółka w Trzęsaczu. 


Znajdź noclegi w Pobierowie dla siebieW Pobierowie na stronę pobierowo.net.pl można odszukać dużo obiektów noclegowych o różnych standardach. Wielką popularnością cieszą się niezmiennie domki letniskowe. W Pobierowie znajdziecie też: apartamenty, hotele, pensjonaty, kwatery, pola namiotowe czy kempingowe, oraz dużo domów wczasowych. Wiele obiektów noclegowych oferuje baseny. W okolicy znajdziecie również aquaparki. Podsumowując, tu każdy znajdzie noclegi dla siebie i na swoją kieszeń. Pobyty wakacyjne dobrze jest zarezerwować chwilę wcześniej, gdyż przed samą podróżą możemy mieć dużo mniejszy wybór.

Jakich cen noclegów możemy się spodziewać w Pobierowie?
Nocleg w Pobierowie każdy znajdzie na własną kieszeń. Ceny noclegów rozpoczynają się od 35-40 zł za dobę za osobę. Zależy ona od tego, czego chcemy i jakie są nasze potrzeby. Znaczenie ma również, czy urlop ma być ze śniadaniem, obiadem i kolacją. Część obiektów oferuje noclegi z wyżywieniem. Na wysokość kosztów ma także wpływ odstęp obiektu od plaży. 
Co możemy robić w Pobierowie?
W Pobierowie atrakcje turystyczne znajdują się niemal na każdym kroku. Tutaj nikt się nie nudzi. Do bardziej popularnych atrakcji zaliczymy bardzo czystą i piaszczystą plażę. Opalanie się na gorącym słońcu to ulubione zajęcie turystów. Zwolennicy aktywnego wypoczynku również znajdą coś dla siebie. Tu czeka na was bardzo dużo dróg spacerowych i rowerowych. 
Czy w okolicy znajdę coś wartego zobaczenia?
Będąc w Pobierowie warto by było zwiedzić sąsiadujące miasta wybrzeża rewalskiego, tj.: Niechorze, Rewal, Trzęsacz, Pogorzelica. W pobliskim Niechorzu czeka na wczasowiczów latarnia morska, z której zobaczycie piękną panoramę na morze. Natomiast Rewal to urocze morskie miasteczko z wzbudzającym zaciekawienie deptakiem, na którym są szkielety wielkich wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu koniecznie trzeba odwiedzić ruiny kościółka na klifie.