rewal noclegi

Rewal


Odpoczynek w Rewalu


W tym miejscu błękit nieba spotyka się z obfitością Morza Bałtyckiego. Nadmorski Rewal to przybrzeżne otoczenie, w którym spędzisz niezapomniane momenty. W okresie wakacyjnym nakłania do wizyty wielu wczasowiczów i jednocześnie pozwala na przyjemny relaks. Momenty wypoczynku urozmaici relaks na wspaniałym pełnym piasku brzegu, który został odznaczony Niebieską Flagą – ogólnoświatową nagrodą przyznawaną utrzymanym w czystości, bezpiecznym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.


Moc atrakcji dla każdego


Odpoczynek na piasku to nie jedyne zajęcie, które czeka na gości, zdecydowanych przyjechać do Rewala. Czeka tu na Was wiele fascynujących atrakcji. Ciekawym miejscem jest deptak, wraz z posągami wielorybów. To centralne miejsce spotkań, z którego rozpościera się cudowny panorama na otwarte Morze Bałtyckie. Nie brakuje także zabaw dla naszych szkrabów – wieś zarządza różnymi i godnymi zaufania miejscami zabaw, oraz wieloma parkami tematycznymi.


Duża baza noclegów


Na stronę https://rewal.net.pl/noclegi/apartamenty znajduje się wiele punktów noclegowych. Nie brakuje tu obiektów spełniających nawet najbardziej wymagające życzenia. Rewal oferuje dobrze rozwiniętą bazę noclegową, gdzie każdy odszuka coś odpowiedniego dla siebie np.: kwatery, apartamenty, hotele, domki letniskowe, pokoje i pensjonaty, będące otwarte w sezonie, jak również cały rok.

Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
Dlaczego warto odwiedzić Rewal?
Rewal ,to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości nadbałtyckich. Rewal posiada dzisiaj dużo do zaoferowania zarówno młodym, jak i starszym urlopowiczom. Tutaj czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji oraz przyjemna, pełna piasku plaża.
Czy Rewal razem ze szkrabami to jest słuszny pomysł?
Jak najbardziej! Rewal razem z dziećmi to jest fenomenalny pomysł. Oferuje bardzo dużo atrakcji dla najmłodszych, i dla trochę starszych dzieciaków. Od parków tematycznych, przez parki linowe i place zabaw.
Czy występują pilnowane przez ratowników plaże na wybrzeżu rewalskim?
Oczywiście, dostępne dla turystów jest plaża obejmująca 300 metrów linii brzegowej pilnowane w sezonie wakacyjnym, przez wykwalifikowaną ekipę ratowników.